3400 - 3700 PLN netto/mc

Oferta pracy w Czechach bez języka produkcja foteli samochodowych od zaraz Kvasiny

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Kvasiny
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 12 miesięcy z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 28 września 2020 01:42

Zatrudnienie dla pracowników produkcji bez języka w Kvasinach. Aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji przy montażu foteli samochodowych. Zakwaterowanie bezpłatne organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kvasiny.

Wynagrodzenie: 3400 – 3700 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się montowaniem foteli samochodowych zgodnie z instrukcją;
  • przeprowadzanie kontroli jakości gotowych produktów oraz kontrolowanie materiałów przygotowanych do montowania;
  • pełny etat, praca na trzy zmiany i również w weekendy.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dostępność od zaraz;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • przeciętne zarobki przez pierwsze trzy miesiące to 3400 PLN netto, a od czwartego miesiąca to 3700 PLN netto;
  • czeską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 12 miesięcy z opcją przedłużenia;
  • darmowy transport do/z pracy;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu w wysokości 1000 CZK;
  • bony żywnościowe w wysokości 70 CZK na dzień;
  • pracę w czystym i nowoczesnym zakładzie;
  • możliwość przejścia pod firmę;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

Weronika.Morawiec@manuvia.com albo można zgłaszać się pod numerem telefonu:

+48 665 777 463

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/monter-foteli-samochodowych-w-kvasinach/

ID ogłoszenia: 6935f6de4030053a