3200-3600 PLN netto

Oferta pracy w Czechach bez znajomości języka od zaraz produkcja elektroniki Frenštát pod Radhoštěm

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Frenštát pod Radhoštěm
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2020 19:35

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach na produkcji elektroniki samochodowej. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Frenštát pod Radhoštěm. Pracodawca zapewnia umowę na cały etat.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Frenštát pod Radhoštěm.

Wynagrodzenie: 3200 – 3600 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet;
  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie prac związanych z produkcję elektroniki samochodowej.

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • pracę na dwie zmiany, gdzie każda zmiana jest po 12 godzin (czterobrygadówka);
  • zapewniony transport z Wodzisławia albo Jastrzębia, ale też możliwy jest dojazd własny, a wtedy jest dopłata do paliwa;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • bony żywnościowe;
  • pracę na cały etat, a do tego opłacone wszystkie składki;
  • ubezpieczenie;
  • możliwość skorzystania z urlopu – 20 dni;
  • możliwość awansowania na inne stanowiska, np. kierownik zmiany;
  • dokumenty w języku polskim;
  • przeszkolenie BHP i przeciwpożarnicze.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Czechach proszone są o kontakt: 004 207 20054172

źródło: www.olx.pl/oferta/praca-czechy-produkcja-elektroniki-z-dojazdem-z-jastrzebia-wodzislawia-CID4-IDFOwuf.html

ID ogłoszenia: 7195f297083ee4d6

ilość wszystkich wyświetleń: 171, dzisiaj: 1