23 000 CZK brutto/mc

Oferta pracy w Czechach dla par bez języka produkcja elektroniki od zaraz Ostrawa

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Ostrawa
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 11 lutego 2023 01:26

Zatrudnienie w Ostrawie bez znajomości języka czeskiego dla par przy produkcji i montażu elektroniki. Aktualna od zaraz praca w Czechach jako pracownik produkcji. Wykonywanie zadań ze własnym tempie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Ostrawa.

Wynagrodzenie: 23 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie elektroniki oraz drobnych śrubek;
  • praca z wykorzystaniem śrubokręta;
  • mile widziane zgłoszenia od par i kobiet.

Wymagania:

  • własny dojazd do Ostrawy;
  • sprawność manualna;
  • brak problemów ze wzrokiem;
  • cierpliwość;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie na jednej zmianie od poniedziałku do piątku;
  • łatwą pracę wykonywaną w pozycji siedzącej;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • wykonywanie zadań we własnym tempie – bez akordu;
  • zatrudnienie bez doświadczenia na produkcji.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: aneta.kauf@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 464

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/praca-ostrava-montaz-jedna-zmiana/

ID ogłoszenia: 32763e6a3e24c59c