od 18.102 CZK

Oferta pracy w Czechach na produkcji foteli samochodowych bez języka od zaraz w Kvasinach

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Kvasiny
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2019 03:03

Fabryka z Kvasin poszukuje od zaraz chętnych również bez znajomości języka do legalnej pracy w Czechach przy produkcji – montażu foteli samochodowych dla marki Škoda oraz Seat. Zakwaterowanie oraz transport zapewnione bezpłatnie na miejscu.

Szukasz pracy? Rozpocznij karierę jako monter foteli samochodowych, zdobądź doświadczenie, szkol nowych pracowników i awansuj! Aktualnie szukamy zaradnych kandydatów do pracy w Czeskiej Republice przy montażu foteli samochodowych dla marek Skoda oraz Seat blisko polskiej granicy! Twój pracodawca opłaci Ci hotel oraz dojazdy do pracy. Dzięki benefitom pozapłacowym zaoszczędzisz jeszcze więcej!
Opis stanowiska pracy:

montaż foteli samochodowych oraz inne zadania zależnie od zapotrzebowania pracodawcy,
współpraca z przełożonym,
wizualna kontrola jakości gotowych foteli wg. instrukcji kontroli jakości,
zgłaszanie błędów przełożonym,
kontrola jakości materiałów przygotowanych do montażu,
praca przy zachowaniu najwyższej jakości.

Nasza oferta:

czeską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami na pełen etat,
bezpłatny transport i zakwaterowanie,
pakiet szkoleń podwyższających kwalifikacje,
czyste, nowoczesne miejsce pracy,
nowoczesna kantyna z możliwością wyboru z trzech ciepłych dań,
bony żywnościowe o wartości 70 CZK/dzień,
środki ochrony indywidualnej,
wysokie bonusy wydajnościowe,
dodatki za pracę w święta, na popołudniowe zmiany oraz nocki,
bonus zimowy oraz letni – odpowiednik polskiej “trzynastki” oraz “czternastki”
(od 20 do 100% podstawowego wynagrodzenia, zależnie od stażu pracy),
możliwość pobierania zaliczki już po 7 dniach pracy,
wsparcie naszych specjalistów, koordynatorów oraz tłumaczy.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny z naszym specjalistką.
Aplikuj już teraz! Ilość miejsc na wyjazd jest ograniczona!

Michał Kowalczyk

michal.kowalczyk@manuvia.pl

+48 536709801

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom. Nasi pracownicy zostają niezbędne przeszkoleni przed rozpoczęciem pracy, otrzymują bezpłatne zakwaterowanie o bardzo dobrym standardzie, codziennie bezpłatne przejazdy do pracy i z powrotem oraz dofinansowanie do posiłków. Dodatkowo nasi pracownicy mogą skorzystać bezpłatnie z usług stacjonarnych tłumaczy. Dzięki nam masz również szansę na rozwój. Wszyscy nasi koordynatorzy i administratorzy to osoby, które rozpoczynały pracę na pozycji pracownika w fabryce. Nie zastanawiaj się i dołącz do ponad 12 000 zadowolonych pracowników już teraz!

Ochrona danych osobowych: https://mnvia.com/RODO

Manuvia Polska (nr cert. 3289)

źródło: https://manuvia.pl/oferta/monter-foteli-kvasiny/

ID ogłoszenia: 6405dbf11c1c7024

ilość wszystkich wyświetleń: 1475, dzisiaj: 3