18952 CZK/mc

Oferta pracy w Czechach 2019 od zaraz na magazynie elektroniki bez języka Kutná Hora

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Kutná Hora
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 marca 2019 02:08

Aktualna oferta pracy w Czechach dla osób bez znajomości języka na magazynie z elektroniką. Ogłoszenie 2019 z Kutná Hora od zaraz przy pakowaniu towarów do wysyłki. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione jest przez pracodawcę w hotelu robotniczym.

Stanowisko: Magazynier

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Kutná Hora

Wynagrodzenie: 18952 CZK miesięcznie

Zakres zadań:

  • praca w logistyczne na stanowisku magazyniera
  • obowiązkiem będzie pakowanie produktów
  • zadania wykonuje się w pozycji stojącej

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dostępność od zaraz
  • zdyscyplinowanie, rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • duża dokładność
  • możliwość pracy w weekendy oraz w godzinach nadliczbowych
  • elastyczność

Oferujemy:

  • możliwość wyrabiania nadgodzin
  • zatrudnienie na pełny etat
  • system zmianowy
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w hotelu pracowniczym
  • możliwość kupowania tanich obiadów w zakładzie pracy
  • przejazdy do pracy
  • zorganizowany przejazd z Katowic do Kutnej Hory
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • zarobki w wysokości 3300 PLN netto plus dodatek za naukę w wysokości do 320 PLN netto
  • po okresie próbnym pracodawca oferuje dopłatę na poczet mieszkania w wysokości ok. 500 PLN miesięcznie
  • za darmo zorganizowane przejazdy pomiędzy hotelem a zakładem
  • opieka tłumaczy i rezydenta

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu z osobą odpowiedzialną za rekrutację:

  • mailowo – michal.kowalczyk@manuvia.pl
  • telefonicznie – +48 536709801

źródło: https://manuvia.pl/oferta/magazynier-w-kutnej-horze/

ID ogłoszenia: 7125c8eccb4ae37f