od 4000 PLN netto/mc

Oferta pracy w Czechach od zaraz na produkcji samochodów bez języka Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 29 października 2022 22:19

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach na produkcji samochodów. Zatrudnienie w fabryce z Mladá Boleslav bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: od 4000 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji;
  • zadaniem pracownika będzie montowanie podzespołów do samochodów osobowych.

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracach produkcyjnych;
  • możliwość podjęcia pracy na terenie Czech;
  • transport do Czech we własnym zakresie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat;
  • pracę od poniedziałku do piątku, czasami również w weekendy;
  • bardzo dobre warunki finansowe z możliwością podwyżki;
  • 25 dni urlopu;
  • dodatek żywnościowy od pracodawcy;
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, dopłata do zakwaterowania;
  • wsparcie medyczne;
  • zatrudnienie na podstawie czeskiej umowy o pracę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.kbti.pl/oferta,pracownik-produkcji-bez-doswiadczenia-mlada-boleslav,539

ID ogłoszenia: 506635be90f3b9fe