od 25 000 CZK brutto

Oferta pracy w Czechach od zaraz produkcja foteli samochodowych bez języka Kvasiny

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Kvasiny
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 12 miesięcy z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 27 lipca 2021 00:46

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach bez znajomości języka. Zatrudnienie w Kvasinach dla Polaków na produkcji foteli samochodowych. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kvasiny.

Wynagrodzenie: od 25 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się montowaniem foteli samochodowych na podstawie instrukcji;
  • przeprowadzanie kontroli jakości gotowych już produktów, a także kontrolowanie materiałów przygotowywanych do montażu;
  • pełny etat na 3 zmiany, a także w weekendy.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • chęć podjęcia pracy od zaraz;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • czeska umowę o pracę;
  • zatrudnienie na 12 miesięcy z opcją jej przedłużenia;
  • darmowy transport do/z pracy;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość wzięcia zaliczki raz w tygodniu;
  • bony żywnościowe;
  • pracę w nowoczesnym zakładzie;
  • zatrudnienie z opcją przejścia pod firmę;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail:

weronika.menet@manuvia.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: 665 777 463

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/monter-foteli-samochodowych-w-kvasinach/

ID ogłoszenia: 30360fec6194dd90