3500 zł netto

Oferta pracy w Czechach przy produkcji elektroniki od zaraz dla par w Mikulov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mikulov
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2021 01:02

W rejonie Mikulov również dla par i grup do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Czechach na produkcji przy montażu elektroniki. Ogłoszenie bez znajomości języka obcego!

Agencja Zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9145) poszukuje osób do pracy w Czechach, na stanowisku pracownik produkcji.
Praca z zakwaterowaniem na miejscu.

Możliwość przyjazdu:
Mikulov – 11.08.2021 (środa)

Obowiązki:
• Praca na produkcji,
• Montaż podzespołów elektrycznych i elektronicznych,
• Obsługa maszyn,
Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej,
• Chęć i motywacja do pracy,
• Chęć podjęcia pracy z zakwaterowaniem na terenie Czech,
Oferta:
• Umowa o pracę z czeskim pracodawcą,
• Praca na pełny etat / możliwość nadgodzin,
• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki,
• Praca również dla par, grup.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl w tytule: Praca produkcja Czechy lub o kontakt pod nr: + 48 691 839 554
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 2916111069158987

ilość wszystkich wyświetleń: 214, dzisiaj: 1