136 DKK/h

Oferta pracy w Danii bez języka na produkcji jogurtów od zaraz Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2016 02:15

Aktualnie oferujemy pracę w Danii od zaraz na produkcji jogurtów. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Kopenhagi od sierpnia 2016. Pracodawca zapewnia zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Kopenhaga, Dania

Stawka godzinowa: 136 DKK na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zadania:

  • dbanie o ciągłość produkcyjną
  • wspieranie wszelkich prac produkcyjnych zgodnie z zaleceniem pracodawcy
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • dbanie o prawidłowość produkcji – kontrola procesów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie znajomość zasad ISO 22000 oraz HACCP
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • samodzielność
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Danii

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • samodzielne stanowisko
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • wsparcie koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • pomoc w sprawach formalnych
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 022/08/Dania

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 8775799503f3765a

ilość wszystkich wyświetleń: 2040, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Danii bez języka na produkcji jogurtów od zaraz Kopenhaga”

  1. Witam jestem zaintersowany pracą razem z kolegą. CV wysłane