128.40 DKK/h

Oferta pracy w Danii od zaraz pakowanie łososia Kopenhaga bez języka duńskiego

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Długość umowy: 8 tygodni
  • Opublikowany: 18 lutego 2016 00:44

Przetwórnia rybna z Kopenhagi zatrudni od zaraz Polaków ze znajomością języka angielskiego do filetowania i pakowania łososia. Oferta pracy w Dani bez języka duńskiego.

Stanowisko: Fileciarz

Miasto: Kopenhaga, Dania

Liczba wakatów: 2

Czas trwania umowy: 8 tygodni

Zarobki: 128.40 DKK na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zadania produkcyjne w przetwórni rybnej
  • pracownik zajmować się będzie filetowaniem oraz pakowaniem łososia przy taśmie lub stole

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • odpowiedzialność, pracowitość, zorganizowanie
  • gotowość do wyjazdu i podjęcia pracy w Danii od zaraz
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się za pomocą języka angielskiego
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • niewymagana znajomość języka duńskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie dla dwóch osób na atrakcyjnych warunkach
  • umowę na czas określony w wymiarze 8 tygodni
  • zatrudnienie od zaraz
  • uczciwe warunki
  • pracę dla dwóch osób

Aplikacja:
Dokumenty można przesyłać poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 48156c36a5a20f8a