110,50-118 DKK/h

Oferta pracy w Danii na produkcji mebli bez znajomości języka Herning

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Herning
  • Opublikowany: 4 stycznia 2015 02:54

Zatrudnienie w Herning dla mężczyzn bez znajomości języka duńskiego i doświadczenia. Praca w Danii od zaraz na produkcji blatów meblowych. Od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Dania, Herning
Wynagrodzenie: 110,50-118 DKK/h

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za sprawdzanie jakości blatów sosnowych. Te ze skazami zatrudniony będzie musiał pokryć szpachlą do drewna. Jest to praca manualna dla mężczyzn.

Wymagania:
– zatrudnienie dla mężczyzn
– podstawy języka angielskiego
– sprawne i zwinne dłonie
– dobre oko, spostrzegawczość
– doświadczenie na danym stanowisku jest mile widziane
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– pracę na duńskich zasadach
– miejsce zamieszkania
– pracę dla mężczyzn
– dobre warunki zatrudnienia
– przyuczenie do zawodu
– pomoc w pierwszych dniach
– wynagrodzenie w wysokości 110,50 DKK/h po miesiącu podwyżka do 118 DKK/h

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: stolarzdania@wp.pl

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/oferta-pracy-w-danii-przy-produkcji-blatow-meblowych-od-zaraz-herning/

ID ogłoszenia: 66854a897b408fc9

ilość wszystkich wyświetleń: 9515, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Oferta pracy w Danii na produkcji mebli bez znajomości języka Herning”

  1. to ja czegos nie rozumiem pisze w tym ogloszeniu bez znajomosci jezyka a pozniej pisze ze angielski moze mi to ktos wytłumaczyc ?