134,50 DKK/h brutto

Oferta pracy w Danii od zaraz Aalborg bez języka na produkcji dań gotowych

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Opublikowany: 30 listopada 2016 22:12

Oferujemy możliwość zatrudnienia w fabryce z Aalborg od zaraz na produkcji dań gotowych. Ogłoszenie pracy w Danii dla osób bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Wynagrodzenie: 134,50 DKK na godzinę brutto
Start: od zaraz
Lokalizacja: Aalborg, Dania

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za mycie oraz krojenie składników niezbędnych do produkcji dań gotowych
  • obowiązkiem będzie obsługa oraz konserwacja maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • rzetelność, odpowiedzialność, dobre zorganizowanie czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • wydajność, zaangażowanie
  • samodzielność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • pomoc rezydenta Polaka i wprowadzenie w obowiązki
  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania
  • zakwaterowanie zapewnione w cenie 3000 DKK miesięcznie
  • zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę
  • możliwość rozwoju
  • samodzielne stanowisko

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 001/12/Dania

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 717583f1c536a6e9

ilość wszystkich wyświetleń: 2677, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Danii od zaraz Aalborg bez języka na produkcji dań gotowych”

  1. Iwona Maciag na 7 lutego 2017 @ 16:37

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy.
    Obecnie nie pracuje.
    proszę o kontakt.
    tel. +45 50 20 09 40
    Z poważaniem Iwona Maciąg