134,50 DKK/h brutto

Oferta pracy w Danii od zaraz na magazynie AGD bez znajomości języka Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 lipca 2019 01:41
  • Wygasa: 1 dzień, 19 godzin

Propozycja zatrudnienia na magazynie ze sprzętem AGD w Aalborg od zaraz. Oferta aktualnej pracy w Danii dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier w hurtowni ze sprzętem AGD

Lokalizacja: Aalborg, Dania

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 134,50 DKK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem złożonym drogą elektroniczną
  • dbanie o odpowiednie zatowarowanie
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym
  • obsługa wózka paletowego oraz skanera ręcznego
  • inne prace zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • dostępność od zaraz
  • pracowitość, staranność, wydajność
  • uczciwość, sumienność, zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w o duńską umowę o pracę na pół roku
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • wdrożenie w obowiązki
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • ubezpieczenie
  • możliwość pobierania należnych świadczeń socjalnych
  • opcja zorganizowana odpłatnego zakwaterowania w cenie 2600 DKK miesięcznie od osoby

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.
Nr ref.: skr/38/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 7945d24e90a1515a