132,60 DKK/h brutto

Oferta pracy w Danii od zaraz na magazynie z zabawkami bez języka Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2018 03:37

Propozycja zatrudnienia w Kopenhadze bez znajomości języka duńskiego na magazynie hurtowni z zabawkami. Ogłoszenie pracy w Danii od zaraz przy zbieraniu zamówień na 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Kopenhaga, Dania

Umowa: na pół roku

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 132,60 DKK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • praca na magazynie hurtowni zabawek polegać będzie na zbieraniu zamówień oraz przygotowywaniu wysyłek dla sklepów detalicznych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymywanie porządku i dbanie o powierzone artykuły

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Danii
  • wymagana znajomość języka angielskiego a także doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dobra organizacja pracy własnej
  • energicznosć
  • zdolność logicznego myślenia i wyciągania wniosków
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pierwszą umowę na 6 miesięcy, następną bezterminową
  • zakwaterowanie możliwe na miejscu w kwocie 5000 DKK miesięcznie za pokój w mieszkaniu 2 pokojowym
  • rzetelne wprowadzenie na stanowisko
  • uczciwego pracodawcę i wynagrodzenie wypłacane do 15 każdego miesiąca

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/06/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 3525a5fc0b509be5

4 komentarze na “Oferta pracy w Danii od zaraz na magazynie z zabawkami bez języka Kopenhaga”

  1. Tetiana 78 na 21 stycznia 2018 @ 07:50

    Czy bierzesz ukraincow ?praса skr/06/18

  2. Justyna wolowicz na 30 stycznia 2018 @ 15:08

    Witam jestem zainteresowany wraz z chłopakiem proszę o kontakt telefoniczny +48574684651

  3. Karolciaaa na 24 marca 2019 @ 22:36

    Witam jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt 790591287