128,20 DKK/h brutto

Oferta pracy w Danii od zaraz pakowanie perfum bez znajomości języka Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Opublikowany: 14 marca 2018 21:11

Oferujemy zatrudnienie w Odense od zaraz przy pakowaniu perfum znanych marek. Oferta atrakcyjnej pracy w Danii dla chętnych bez znajomości języka duńskiego i doświadczenia z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pakowacz perfum

Miejsce zatrudnienia: Odense, Dania

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 128,20 DKK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc: 3

Umowa: na okres połowy roku

Opis stanowiska pracy:

  • praca polegać będzie na pakowaniu i przepakowywaniu perfum
  • pracownik odpowiada za pakowanie zestawów promocyjnych, naklejanie etykiet, foliowanie, montaż zabezpieczeń

Oczekiwania:

  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość pracy w środowisku monitorowanych
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu w kwocie 4500 DKK miesięcznie
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na legalnej umowie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Dania
  • ciekawe wyzwania
  • deputat w postaci kosmetyków

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/19/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 2195aa6d79354a7c

2 komentarze na “Oferta pracy w Danii od zaraz pakowanie perfum bez znajomości języka Odense”

  1. ksawery0911 na 21 marca 2018 @ 10:47

    Witam , jestem zainteresowany praca od zaraz przesyłam CV Paweł Bański

  2. Mariusz Duniec na 30 kwietnia 2018 @ 13:36

    Jestem zainteresowany tą pracą mój numer telefonu795854438