135 DKK/h brutto

Oferta pracy w Danii produkcja serków bez znajomości języka od zaraz Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 lutego 2016 03:10

Producent serków i jogurtów z Kopenhagi zatrudni osoby bez znajomości języka duńskiego. Aktualna praca w Danii dla Polaków na produkcji przy obsłudze maszyn od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Kopenhaga, Dania

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 135 DKK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • wspieranie prac na produkcji przetworów z mleka
  • po odpowiednim szkoleniu obowiązkiem będzie obsługa maszyn produkcyjnych
  • przeprowadzanie kontroli urządzeń, dbanie aby maszyny utrzymywały odpowiednie parametry produkcyjne

Oczekiwania:

  • skrupulatność, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • szkolenie z zakresu obsługi maszyn, BHP
  • umowa o pracę na czas określony z możliwością podpisania umowy o pracę na stałe
  • opieka polskiego rezydenta na miejscu i pomoc w pierwszych dniach pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 002/02/Dania

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 48656b9e312d1a80

ilość wszystkich wyświetleń: 2888, dzisiaj: 1

5 komentarzy na “Oferta pracy w Danii produkcja serków bez znajomości języka od zaraz Kopenhaga”

  1. jesteśmy zainteresowani od zaraz +48 609 329 354

  2. jesteśmy zainteresowani od zaraz… 2 osoby 21lat i 25lat(mężczyźni) 511 280 361

  3. Dzien dobry jestemy zainteresowany waszom propozycjom pracy razem zonom mamy doswiaczenie branzy mlecznej wszystkie badania mamy bhp Hacap.Nr 607 067485 Wieslaw

  4. Witam serdecznie razem z żoną szukamy pracy na linii produkcyjnej, jesteśmy zmotywowani i odpowiedzialni możemy podjąć prace nawet od zaraz.
    pozdrawiam tel +48 792-860-812

  5. jacek8800 na 22 lutego 2016 @ 14:44

    jestem zainteresowany ofertą pracy od zaraz ,pracowałem kiedyś przy produkcji,jestem zdecydowany-pozdrawiam mój nr tel. 575-848-222