do ustalenia

Oferta pracy w Danii przy wykładaniu towaru w sklepie bez języka Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 27 września 2014 13:05

Zatrudnimy mężczyzn do fizycznej pracy w Danii przy wykładaniu towaru w sklepie. Oferta z Kopenhagi dla Polaków bez znajomości języka duńskiego i doświadczenia. Wymagana znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Dania, dostępne są różne lokalizacje
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegająca na wykładaniu ustalonego towaru na półki sklepowe. Zatrudniony będzie się zajmował prawidłową ekspozycją produktów oraz dbał o dobre rozmieszczenie cen.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– dobre zdrowie, bez nałogów
– wytrzymałość fizyczna
– osoba silna, odpowiedzialna, zaangażowana, punktualna
– najchętniej zatrudnimy mężczyzn
– chęć do pracy zespołowej
– praca dla osób w wieku pomiędzy 22-44 lata
– posiadanie numeru CPR

Oferujemy:
– oferujemy zatrudnienie od 3 do 5 dni w tygodniu
– podpisanie umowy na duńskich warunkach
– zmiany nocne
– pracę dla mężczyzn
– dobre zarobki zgodne z duńskim prawem pracy
– przyjazną atmosferę
– pracę w różnych regionach Danii (Jutlandia, Fionia lub Zelandia)

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: headhunter.dk@wp.pl w tytule wpisując Jutlandia, Fionia lub Zelandia w zależności od preferencji kandydata.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/fizyczna-praca-w-danii-bez-jezyka-wykladanie-towaru-w-sklepie-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 1835425fd28962cb