965 – 1400 EUR netto/mc

Oferta pracy w Finlandii na produkcji lamp w Sipoo z językiem angielskim

  • Kraj: Finlandia
  • Miasto lub region: Sipoo
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2016 04:32

Producent lamp z Sipoo poszukuje pracowników ze znajomością języka angielskiego do montażu. Oferta pracy w Finlandii dla 4 Polaków na produkcji. Pracodawca zapewnia zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Sipoo, Finlandia

Zarobki: od 965 do 1400 euro miesięcznie netto (do ręki)

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska pracy:

  • prace montażowe w fabryce na produkcji różnego rodzaju oświetlenia – głównie lamp
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się montażem małych elementów

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy przy montażu
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego – konieczność porozumiewania się w zespole z pracownikami z Finlandii i Estonii
  • zręczność
  • dobry wzrok

Oferujemy:

  • umowa o pracę na okres 8 miesięcy bezpośrednio z fińskim pracodawcą
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia zatrudnienia
  • uczciwe wynagrodzenie
  • na miejscu zapewnione jest zamieszkanie
  • pracodawca zapewnia pokrycie kosztów przelotu z Warszawy do Helsinek a także przejazdy na miejscu
  • urlop zaplanowany od 9 lipca do 7 sierpnia

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: biuro@payroll360.pl

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/pracownik_produkcji__finlandia,ogloszenie,20160405123211.html

ID ogłoszenia: 942570ef17653f3b

ilość wszystkich wyświetleń: 1061, dzisiaj: 2