12,50 € brutto/h

Oferta pracy w Holandii bez języka dla par przy pakowaniu słodyczy od zaraz Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca czerwca 2023
  • Opublikowany: 6 maja 2023 00:19

Dla par aktualna od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie tymczasowe w Amsterdamie bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • składanie zestawów słodyczy promocyjnych na podstawie listy;
  • pakowanie zestawów w ozdobne pudełka;
  • przygotowywanie zestawów do przechowywania poprzez umieszczanie ich na paletach i owijanie folią stretch.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz do końca czerwca 2023;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • dla par możliwość wspólnej pracy na jednej zmianie;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych;
  • wsparcie tłumacza w razie konieczności.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Holandii mogą wysyłać zgłoszenia na adres e-mail:

pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie słodyczy Amsterdam 2023

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-holandii-dla-par-od-zaraz-przy-pakowaniu-slodyczy-w-amsterdamie/

ID ogłoszenia: 6586453c44ebcb2b