11,25 € brutto/h

Oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji detergentów od zaraz Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 4 listopada 2022 01:04

Na produkcji detergentów potrzebne od zaraz osoby do pracy w Holandii 2022. Zatrudnienie w fabryce z Nijmegen dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Nijmegen.

Wynagrodzenie: 11,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana w pozycji stojącej przy taśmie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych do napełniania pojemników.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na pół roku;
  • zaletą będzie znajomość angielskiego;
  • uczciwość;
  • dokładne i rzetelne wykonywanie zadań;
  • mile widziane prawo jazdy oraz własny samochód, aby dojeżdżać do pracy.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość brania nadgodzin, które są dodatkowo płatne;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • zwrot kosztów za wykonanie testu na Covid-19 – mile widziane osoby zaszczepione.

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę w Holandii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: detergenty Nijmegen 2022

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-holandii-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-fabryka-w-nijmegen/

ID ogłoszenia: 9816362a1f102dd7