10,42 €/h brutto

Oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji karmy od zaraz Dronten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dronten
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2019 19:35

Propozycja podjęcia pracy w Holandii od zaraz na produkcji karmy dla zwierząt. Ogłoszenie z fabryki w Dronten aktualne dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji karmy dla zwierząt

Miasto: Dronten, Holandia

Pensja: 10,42 euro brutto na godzinę pracy brutto + dodatki zmianowe

Termin: od zaraz

Opis zadań:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji karmy dla zwierząt
  • obowiązkiem będzie pakowanie oraz naklejanie etykiet na gotowe opakowania a także przygotowywanie produktu do wysyłki
  • inne obowiązki zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dostępność na minimum 5 miesięcy
  •  chęć podjęcia pracy na dłużej
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta Polaka
  • atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki za pracę w systemie zmianowym
  • łatwy i stały dostęp do platformy internetowej gdzie w prosty sposób można ściągnąć informacje – paski wypłat, kontrakty, itp.
  • pełne i profesjonalne wsparcie przed wyjazdem
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie
  • ubezpieczenie
  • pomoc przy wyrobieniu numeru BSN

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu z jednym, z poniższych biur:

Lublin
ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole
ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz
ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-produkcji-karmy-dla-zwierzat-m-k/

ID ogłoszenia: 6905d4ff3abccc9c

ilość wszystkich wyświetleń: 783, dzisiaj: 1