do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji kosmetyków Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 stycznia 2017 05:22

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii na produkcji kosmetyków w fabryce z Vlijmen. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka dla 5 Polaków z zapewnionym zamieszkaniem odpłatnym.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Vlijmen
Pensja: do ustalenia
Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zakres zadań:

  • praca w fabryce zajmującej się produkcją kosmetyków takich jak: kremy, antyperspiranty, szampony, odżywki do włosów, lakiery, pianki, itp.
  • ustawianie pustych tubek, słoiczków, itp na taśmę
  • kontrola jakości
  • zamykanie butelek zakrętkami
  • etykietowanie
  • pakowanie gotowego produktu do pudełek

Oczekiwania:

  • dostępność na 13 tygodni
  • czynne prawo jazdy kat.B będzie mile widziane
  • dyspozycyjność do pracy w godzinach nadliczbowych
  • zdolność do pracy w grupie
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość otrzymania podwyżki
  • dla najlepszych pracowników dłuższą współpracę
  • zatrudnienie w firmie oferującej rozwój i zdobycie wyższych kwalifikacji
  • dla chętnych odpłatne ubezpieczenie, zamieszkanie oraz przejazdy wewnętrzne

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 6045864776378e5c

ilość wszystkich wyświetleń: 238, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji kosmetyków Vlijmen”

  1. Jestem zainteresowany podjęciem tej pracy proszę o kontakt +48 696410626 lub e-mail krzysztof1312@gmail.com