9,59/h brutto

Oferta pracy w Holandii bez języka na produkcji pakowanie kanapek Leeuwarden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leeuwarden
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 czerwca 2018 22:57

Zatrudnienie w Leeuwarden od zaraz na produkcji przy pakowaniu kanapek. Holandia praca na dłużej dla Polaków bez znajomości języka niderlandzkiego. Oczekiwana jest jednak znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej – przy kanapkach

Wynagrodzenie: wg stawek wiekowych, osoby +22 otrzymają 9,59 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Leeuwarden, Holandia

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac przy taśmie produkcyjnej, polegających na przygotowywaniu i pakowaniu kanapek
  • praca w warunkach chłodnych – ok 12-13 stopni Celsjusza

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz i chęć podjęcia pracy na dłużej
  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP w pracy
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B
  • atutem jest doświadczenie w pracy na produkcji żywności
  • możliwość pracy na zmiany

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • zamieszkanie zorganizowane niedaleko miejsca pracy na życzenie
  • bardzo dobre warunki wynagrodzenia
  • dodatki za pracę zmianową
  • pracodawca zapewnia przejazdy do pracy rowerem lub samochodem
  • wsparcie administracyjno kadrowe
  • dodatki za pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV ze zgodą na przetwarzanie danych oraz LM, na adres:

praca@sbaflex.pl

źródło: https://www.sbaflex.pl/praca-za-granica/przygotowywanie-kanapek/

ID ogłoszenia: 335b2f59db460f8

ilość wszystkich wyświetleń: 740, dzisiaj: 1