10,52/h euro brutto

Oferta pracy w Holandii bez języka 2018 na produkcji pizzy, zapiekanek Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoort
  • Opublikowany: 12 września 2018 22:56

Aktualna oferta pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie 2018 od zaraz dla Polaków na produkcji pizzy, zapiekanek i ciastek w Amersfoort.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy i zapiekanek

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejscowość: Amersfoort, Holandia

Wynagrodzenie: 10,52 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • jest to praca w fabryce na produkcji pizzy, ciastek i zapiekanek
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna jest za nakładanie półproduktów na gotowe spody, chleb
  • obowiązkiem będzie również przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie gotowych wyrobów

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie nawet podstawowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę holenderską
  • wynagrodzenie wypłacane przelewem na konto co 4 tygodnie
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • wsparcie rezydenta polskojęzycznego
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • zakwaterowanie
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • bezproblemowy dostęp do paska wypłat, oraz internetowego profilu pracownika

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

źródło: https://www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?oferta=1275&ref=

ID ogłoszenia: 1355b990931717ec

ilość wszystkich wyświetleń: 1303, dzisiaj: 1