do ustalenia

Oferta pracy w Holandii bez języka przy montażu części rowerowych Zeewolde

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zeewolde
  • Długość umowy: 26 tygodni
  • Opublikowany: 20 listopada 2014 17:11

Zakład produkujący elementy rowerowe z Zeewolde szuka od zaraz pracowników na produkcje przy montażu części. Praca Holandia bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny przy montażu części rowerowych
Lokalizacja: Holandia, Zeewolde
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Praca odbywa się przy linii produkcyjnej gdzie pracownik będzie zajmować się montowaniem części rowerowych. Zatrudniony może zostać również przydzielony do pomocy przy rozładunku towaru z samochodów.

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego
- prawo jazdy na samochód osobowy będzie atutem
- możliwość szybkiego wyjazdu do Holandii
- pozostanie za granicą na okres 26 tygodni
- szybkość wykonywania zadań
- osoba energiczna, pozytywnie nastawiona do życia
- wcześniejsze doświadczenia przy podobnych pracach będą atutem
- umiejętność podejmowania decyzji

Oferujemy:
- dobre warunki pracownicze
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- oferujemy legalną pracę
- możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
- szkolenia pracownicze
- przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Odbywa się poprzez stronę: gsuinter-work.pl/formularz-rejestracyjny/6

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/praca-holandia-od-zaraz-na-produkcji-przy-montazu-czesci-rowerowych-zeewolde/

ID ogłoszenia: 874546d650cf1d6a

ilość wszystkich wyświetleń: 2361, dzisiaj: 2

2 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Holandii bez języka przy montażu części rowerowych Zeewolde”

  1. Karolina Pawel na 22 listopada 2014 @ 16:32

    Witam ! jestesmy zainteresowani ta oferta ! jestesmy mlodzi. jezyk angielski w stopniu komunikatywnym . chlopak ma prawo jazdy i wlasny samochod. nie karani. dyspozycyjni od zaraz

  2. Jestem zainteresowany wraz z kolegą. Pracowałem w Niemczech i Francji bez znajomości języka. Mam prawo jazdy i własny samochód 8 osobowy. Jestem nie karany , pracowity oraz uczciwy. Przyjmę pracę od zaraz.