10,61 €/h brutto

Oferta pracy w Holandii bez języka przy pakowaniu batoników od zaraz Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Opublikowany: 9 grudnia 2019 02:36

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce przekąsek przy pakowaniu batoników. Ogłoszenie pracy w Holandii skierowane do osób bez znajomości języka holenderskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz batoników

Lokalizacja: Leerdam, Holandia

Wynagrodzenie: 10,61 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie batoników do pudełek oraz przeprowadzanie kontroli jakości i etykietowanie

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii na dłużej
  • czynne prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • pracę w wymiarze 40 godzin tygodniowo
  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • wypłatę wynagrodzenia dco 4 tygodnie przelewem na konto
  • pakiet startowy o wartości 120 PLN (poszwa, karta do telefonu i słowniczek)
  • po pierwszym tygodniu opcja pobrania zaliczki w wysokości 150 euro
  • wsparcie rezydenta polskojęzycznego
  • ubezpieczenie
  • przejazdy
  • na miejscu zorganizowanie zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez źródło.

źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001704-pakowanie-batonikow/

ID ogłoszenia: 1495decc49496124