do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii bez języka przy pakowaniu owoców Geldermalsen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Geldermalsen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2016 03:36

Możliwość zatrudnienia w Geldermalsen dla Polaków bez znajomości języka przy sortowaniu i pakowaniu owoców. Ogłoszenie pracy w Holandii na minimum pół roku dla 15 osób.

Stanowisko: Pakowacz owoców

Miejsce zatrudnienia: Geldermalsen, Holandia

Wakaty: 15

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • sortowanie owoców i kontrola jakości
  • pakowanie do skrzynek lub na tacki
  • przenoszenie skrzynek do 15 kilogramów w obrębie zakładu pracy
  • rozładunek i załadunek samochodów
  • praca przy owocach takich jak: truskawki, maliny, gruszki czy jabłka

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia przynajmniej na okres 6 miesięcy
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie znajomość angielskiego lub niemieckiego
  • możliwość pracy w różnych zakładach oraz po godzinach
  • motywacja

Zapewniamy:

  • dla chętnych możliwość płatnego korzystania z przejazdów lokalnych, zamieszkania i ubezpieczenia pracowniczego
  • dla pracowników najlepszych stałe zatrudnienie
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 14557b44dbca8e45