do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka Bunschoten na produkcji pizzy

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Opublikowany: 13 listopada 2017 03:06

Fabryka z Bunschoten zatrudni na produkcję pizzy oraz foccaci pracowników bez znajomości języka. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Holandii z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Miejsce zatrudnienia: Bunschoten, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań pomocniczych na produkcji foccaci oraz pizzy
  • obowiązkiem pracownika będzie nakładanie ciasta do foremek, smarowanie blatów sosem i posypywaniem serem

Oczekiwania:

  • duża motywacja
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat.B
  • kandydat/kandydatka musi się liczyć z tym, iż do pracy nie wolno mieć długich paznokci, tipsów, makijażu, biżuterii itp.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na legalnych warunkach u sprawdzonego pracodawcy
  • pracę w oparciu o kontakt na 26-52 tygodnie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • jednorazowo zniżka na pokrycie kosztów zamieszkania w wysokości 50 euro
  • zamieszkanie służbowe
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8% oraz dni urlopowe 10,39%
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • pensje przelewaną co 4 tygodnie na konto pracownika

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • biuro@goodjob.com.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-pizzy-3909212.html

ID ogłoszenia: 7705a08b8d056460

ilość wszystkich wyświetleń: 1680, dzisiaj: 1