do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka od zaraz sortowanie odzieży używanej

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wormerveer
  • Opublikowany: 19 listopada 2015 05:16

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii przy sortowaniu odzieży używanej bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie od zaraz w Wormerveer dla kobiet przy stołach i taśmach sortowniczych.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Miejsce zatrudnienia: Wormerveer, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • prace fizyczne polegające na sortowaniu odzieży używanej zgodnie z kryteriami jakościowo ilościowymi
  • osoba zatrudniona będzie wykonywała swoją pracę w pozycji stojącej

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B i praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu
  • zdolności manualne, szybkość, zwinność
  • spostrzegawczość, dobry wzrok
  • gotowość do zatrudnienia na zmiany
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • przykładanie się do zadań
  • brak problemów zdrowotnych
  • samodzielność
  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii od zaraz na dłużej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w firmie z solidną pozycją na rynku pracy
  • zakwaterowanie w mieszkaniach służbowych
  • praca na podstawie kontaktu
  • terminowe wypłacanie należności – raz na tydzień
  • zapewnione zamieszkanie w bardzo dobrym standardzie
  • firmowy transport do pracy
  • praca w pełnym wymiarze godzinowym – 52 godziny w tygodniu
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Aplikacja:
Zgłoszenie w formie e-maila z załączeniem CV należy przesłać na adres:

  • espradom@euroservices.com.pl

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem: 48 36 32 028

źródło: http://www.praca4u.net/sortownia-odziezy-uzywanej-id322020.html

ID ogłoszenia: 217564d3cacacf61