do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka na produkcji kosmetyków od zaraz Vlijmen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Opublikowany: 12 listopada 2018 00:40

Szukamy chętnych na produkcję kosmetyków w nowoczesnej fabryce z Vlijmen. Oferta atrakcyjnej pracy w Holandii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego – pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miejscowość: Vlijmen, Holandia

Liczba wakatów: 5

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji kosmetyków na hali przy temperaturze pokojowej
  • zatrudnienie w fabryce produkującej odżywki, pianki do włosów, szampony, żele, dezodoranty itp.
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za wykładanie pustych opakowań na taśmę, nakładanie zakrętek, przeprowadzanie kontroli jakości oraz etykietowanie

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • wysoka motywacja
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do pracy w weekendy
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • możliwość pracy dodatkowo w soboty
  • przyjazne warunki pracy
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia pracy na podstawie kontraktu bezpośrednio z pracodawcą holenderskim
  • możliwość zorganizowania odpłatnie zakwaterowania, ubezpieczenia a także transportu lokalnego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia
  • zatrudnienie w nowoczesnej, rodzinnej firmie

Aplikacja:
Można zgłaszać się poprzez źródło, lub telefonicznie:
+48 77 456 16 05 +48 77 456 16 06 +48 77 456 16 07 +48 608 494 700

źródło: https://tnsgroup.pl/praca-przy-produkcji-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 2745be81c3fbe036

ilość wszystkich wyświetleń: 1087, dzisiaj: 3