10,52/h euro brutto

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka na produkcji pizzy Amersfoort

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfort
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2018 22:58

Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii na produkcji pizzy, zapiekanek i ciastek. Zatrudnienie w fabryce z Amersfoort dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu produktów i nakładaniu półproduktów na gotowe blaty.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Amersfoort, Holandia

Pensja: 10,52 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy linii produkcyjnej, polegająca na nakładaniu składników na gotowe spody pizzy, zapiekanek
  • obowiązkiem będzie wykonywanie prac pomocniczych na produkcji ciastek
  • dbanie o najwyższą jakość produktów i pakowanie gotowego wyrobu

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • znajomość języka angielskiego będzie mile widziana

Zapewniamy:

  • zatrudnienie zgodne z holenderskimi warunkami
  • wynagrodzenie wypłacane co  tygodnie na konto
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu zgodnie z certyfikatem SNF
  • opieka koordynatorów polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie na czas pobytu
  • możliwość korzystania z internetowego profilu pracownika, który udostępnia wgląd w rozliczenia godzin, pobierania dokumentów

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem strony poniższej:

ID ogłoszenia: 8425b7c5c51a489c

ilość wszystkich wyświetleń: 1159, dzisiaj: 1