8,80 euro brutto/h

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka na produkcji sera od zaraz Almere

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Almere
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 9 maja 2016 02:05

Producent wyrobów mlecznych z Almere zatrudni pracowników bez znajomości języka holenderskiego na produkcję sera. Oferta pracy w Holandii od zaraz. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Almere, Holandia

Zarobki: 8,80 euro brutto na godzinę

Zakres obowiązków:

  • nieskomplikowane zadania na produkcji sera
  • prace fizyczne polegające na przenoszeniu
  • pakowanie sera w kartony
  • obsługa maszyn
  • ważenie sera
  • krojenie i układanie na tackach
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • elastyczność godzinowa
  • odpowiedzialność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • uczciwość

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie dla osób ze statusem ucznia bądź studenta
  • wynagrodzenie co tydzień
  • dodatki na wakacje
  • zorganizowanie miejsca zamieszkania
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc w dopełnieniu formalności
  • raz na tydzień rozliczenia a raz w roku jarografy

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/pracownik-produkcji-praca-holandia-produkcja-serow-almere/

ID ogłoszenia: 109572fbc16d6dc4

ilość wszystkich wyświetleń: 1850, dzisiaj: 1