stawki wiekowe

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka od zaraz na magazynie Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 16 maja 2016 02:30

Ogłoszenie pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie na stanowisku order pickera na magazynie z Venlo przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Venlo, Holandia

Wynagrodzenie: na podstawie stawek wiekowych

Zakres zadań:

  • prace fizyczne związane z rozładunkiem i załadunkiem samochodów dostawczych
  • zbieranie zamówień na podstawie list
  • przygotowywanie towaru do wysłania
  • kontrola jakości produktów
  • pakowanie i zabezpieczanie towarów

Wymagania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka odpowiedzialność, przykładanie się do zadań
  • duża motywacja
  • mile widziane aplikacje od kobiet
  • zdolność do samodzielnego myślenia i łączenia faktów
  • elastyczność, otwartość na zmiany
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoka kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • lepsze stawki za nadgodziny oraz dodatki wakacyjne
  • wsparcie na miejscu w kwestiach urzędowych
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii i relokacji
  • zarobki wypłacane raz na tydzień na konto pracownika
  • rzetelne warunki zatrudnienia, jarografy
  • dofinansowanie do kosztów zamieszkania dla osób poniżej 23 lat

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-bez-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-venlo-zbieranie-zamowien/

ID ogłoszenia: 5895738acc3ae431

ilość wszystkich wyświetleń: 2224, dzisiaj: 1