10 euro/h

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka pakowanie kosmetyków

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Opublikowany: 14 maja 2018 02:05

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków i środków czystości. Ogłoszenie do podjęcia od zaraz na podstawie umowy obowiązującej do końca bieżącego roku.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: centralna Holandia

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: od zaraz do końca 2018

Obowiązki:

  • jest to praca w zakładzie produkcyjnym przy pakowaniu kosmetyków
  • w fabryce produkowane są szampony, mydła, kosmetyki do kąpieli i środki czystości
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się zadaniami związanymi z wspieraniem produkcji i pakowaniem produktów

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy kat.B będzie mile widziane
  • dostępność na dłużej

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki i raz na tydzień wypłacaną pensję na kontro pracownika
  • pomoc w wyrobieniu numeru BSN
  • w pełnie wyposażone zamieszkanie
  • ubezpieczenie
  • legalną, holenderską umowę o pracę
  • internetowy profil pracownika
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • premie na wakacje i urlop

Aplikacja:

Zapraszamy do kontaktu z biurem najbliższym Państwa lokalizacji:

Lublin, ul. Zesłańców Sybiru 2
Telefon: 81 516 36 66
adres e-mail: lublin@abpraca.pl

Opole, ul. Kołłątaja 15/2
Telefon: 77 460 90 77
adres e-mail: opole@abpraca.pl

Bydgoszcz, ul. Gdańska 63
Telefon: 603 567 915
adres e-mail: bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce
ul. Okrzei 32/9
Telefon: 41 344 38 16
adres e-mail: kielce@abpraca.pl

źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-do-produkcji-i-pakowania-kosmetykow-w-holandii-m-k/

ID ogłoszenia: 2795af7f1b09de16

ilość wszystkich wyświetleń: 144, dzisiaj: 1