do ustalenia

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka pakowanie słodyczy Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oss
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2015 04:03

Producent słodyczy z Oss zatrudni Polaków bez znajomości języka holenderskiego do pakowania wyrobów na linii produkcyjnej. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz.

Stanowisko: Pracownik na produkcji słodyczy

Miejsce zatrudnienia: Oss, Holandia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:

  • operowanie maszynami produkcyjnymi po wcześniejszym przeszkoleniu
  • pakowanie gotowych ciastek
  • przygotowywanie odpowiednich mas – zgodnie z recepturą pracodawcy
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • umiejętność radzenia sobie pod presją czasu
  • zwinność, spryt
  • zręczność
  • elastyczność godzinowa
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • zdolność do pracy w zespole
  • brak problemów zdrowotnych
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:

  • zapewnione lokum na czas trwania umowy
  • bardzo dobre warunki
  • przejazdy między zakładem pracy a kwaterą
  • stały kontakt z polskojęzycznym konsultantem
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wprowadzenie w obowiązki i pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Kontakt: info@workforce.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-oferta-pracy-w-holandii-przy-pakowaniu-slodyczy-oss/

ID ogłoszenia: 4755c2a9dcea4f4

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka pakowanie słodyczy Oss”

  1. Barbzo jestem zinteresowan państwa ofertą wykonywałem prace na podobnym stanowisku.tel;+4915216669699