do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka pakowanie żywności Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 września 2016 05:38

Ogłoszenie pracy w Holandii przy pakowaniu i etykietowaniu dań gotowych. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka holenderskiego w fabryce z Eindhoven. Zapewniamy pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii.

Stanowisko: Pakowacz artykułów spożywczych
Miejsce zatrudnienia: Eindhoven, Holandia
Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • poszukujemy pracowników do pracy w zakładzie który zajmuje się produkcją oraz sprzedażą dań gotowych
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie pakowaniem gotowych wyrobów oraz ich etykietowaniem
  • obowiązkiem będzie układanie produktów w skrzynkach

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • gotowość i chęć podjęcia pracy w Holandii na dłużej
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • duża motywacja
  • mile widziane zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie przedstawienie referencji
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc przy sprawach urzędowych – w tym przy wyrabianiu numeru SOFI
  • odpłatne zamieszkanie
  • przejazdy pomiędzy zakwaterowaniem a zakładem pracy
  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane raz na tydzień
  • premie i dodatki

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną, na adres:

  • praca@hobij.pl z dopiskiem w nagłówku: PAKOWANIE GOTOWYCH POSIŁKÓW

Konieczne jest załączenie aktualnego CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.praca4u.net/pakowanie-zywnosci-eindhoven-id413231.html

ID ogłoszenia: 33557ebb50df062b