do ustalenia

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka produkcja sera od zaraz Woerden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Woerden
  • Opublikowany: 27 marca 2015 01:49

Oferujemy możliwość podjęcia od zaraz pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu sera na taśmie w fabryce z Woerden. Ogłoszenie bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji sera

Lokalizacja: Woerden, Holandia

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pakowanie serów przy taśmie lub ogólne prace wspierające produkcję.
  • Do zadań może zostać przydzielone przenoszenie serów, golenie a także krojenie.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • brak problemów w obsłudze urządzeń produkcyjnych
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy

Oferta:

  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • dla chętnych możliwość skorzystania z płatnej opcji zamieszkania, ubezpieczenia i przejazdów lokalnych
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • zatrudnienie na dobrych warunkach w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres: tnsgroup.1082790@poczta.startpraca.pl

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-na-produkcji-sera-bez-znajomosci-jezyka-woerden/

ID ogłoszenia: 58955149e369c1d8

3 komentarze na “Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka produkcja sera od zaraz Woerden”

  1. mariuszk na 27 marca 2015 @ 16:20

    Jestem zainteresowany prosze o kontakt 725053279 . Mariusz

  2. witam jestem zainteresowany ta praca prosze o kontakt 728743354

  3. Prosze kontakt jestem z mezem gotowa wyjechac od zaraz. Mam doswiadczenie w pracy w Holandii oraz sofi nr. Tel 733066180