12,04 € brutto/h

Oferta pracy w Holandii bez znajomości języka pakowanie ciastek od zaraz Scherpenzeel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Scherpenzeel
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 15 czerwca 2021 00:14

Zatrudnienie w Scherpenzeel dla pakowaczy bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii dla Polaków przy pakowaniu ciastek z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Scherpenzeel.

Wynagrodzenie: 12,04 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie obsługa linii produkcyjnej;
  • do obowiązków będzie należało pakowanie ciastek;
  • kontrolowanie jakości ciastek.

Wymagania:

  • bez języka holenderskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • prawo jazdy kat. B – kierowca może zyskać 150 € w ciągu dwóch miesięcy;
  • możliwość wykonywania pracy zmianowej;
  • elastyczność;
  • odpowiedzialność, dokładność i precyzyjność.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pomoc przy załatwianiu formalności;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • dodatek urlopowy 8,30% dochodów brutto, a także wakacyjny w wysokości 8,33% dochodów brutto, które będą naliczane od godzin podstawowych;
  • wynagrodzenie raz w tygodniu przelewem na konto walutowe w Polsce;
  • możliwość zorganizowania płatnego wyjazdu u zaufanego przewoźnika – po przepracowaniu tygodnia będzie zwrot kosztów przejazdu;
  • rozliczenie podatkowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.formularz.eena.pl/CandidatesApplying?Orderld=23162

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-holandia-praca-od-zaraz-pakowanie-ciastek-w-scherpenzeel/

ID ogłoszenia: 67160c755d404ab2