do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii dla kobiet na produkcji pakowanie żywności Groesbeek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Groesbeek
  • Opublikowany: 16 września 2015 23:14

Oferujemy pracę w Holandii przy pakowaniu produktów spożywczych na taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie bez znajomości języka w Groesbeek dla kobiet od zaraz.

Stanowisko: Pakowacz produktów spożywczych

Miejsce zatrudnienia: Groesbeek, Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie pracowała na hali produkcyjnej.
  • Głównym zadaniem będzie pakowanie produktów spożywczych takich jak: owoce, warzywa, wędliny, słodycze, itp.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowanie towaru do wysyłki na potrzeby sklepów wielkopowierzchniowych.

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od pań
  • preferujemy zgłoszenia od młodzieży pełnoletniej, mieszczącej się w wiekówce holenderskiej
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • motywacja
  • duży zapał
  • optymizm
  • sumienność, zaangażowanie, efektywność
  • mile widziane prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • praca na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie
  • zapewnione zamieszkanie
  • wsparcie w dopełnieniu formalności na miejscu

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: “HOLANDIA – POLONIUSZ” na adres:
pollux.ela@pollux-international.eu

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: +48 16 678 44 44

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-przy-pakowaniu-spozywczym-bez-jezyka-groesbeek-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 41855f92f88403fc