stawki wiekowe

Oferta pracy w Holandii dla studentów na produkcji spożywczej Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2014 00:09

Poszukujemy studentów do pracy w Holandii przy pakowaniu produktów spożywczych. Oferta z Zwolle na linii produkcyjnej przy sortowaniu ciastek. Pracodawca wymaga znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Holandia, Zwolle
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
Zatrudniony będzie odpowiedzialny za pakowanie ciastek. Praca stojąca przy linii produkcyjnej.

Wymagania:
– preferowane osoby młode, studenci
– osoba pozytywna, energiczna
– dobre zdrowie
– wysoka wytrzymałość fizyczna
– język angielskie, niemiecki bądź holenderski w stopniu komunikatywnym
– doświadczenie w produkcji spożywczej mile widziane
– umiejętność pracy zespołowej
– chęć do pracy na zmiany nocne
– możliwość wyjazdu za granicę na okres min. 5 miesięcy

Oferujemy:
– stawki wiekowe
– możliwość kontaktu z polskim opiekunem
– organizujemy przejazd do Holandii
– pracownikom zapewniamy codzienny transport do pracy
– miejsce noclegowe w cenie 78 euro za 7 dni
– ubezpieczenie w cenie 21,50 euro/tydz.
– oferujemy 38 godzinny tydzień pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: cosmoworker.408239@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/prace-produkcyjne-przy-ciastkach-dla-mlodych-id237892.html

ID ogłoszenia: 31453f3b5ae45d43

ilość wszystkich wyświetleń: 7061, dzisiaj: 1