12,38 euro brutto/h

Oferta pracy w Holandii na magazynie bez języka zbieranie zamówień Nijkerk

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Nijkerk
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 13 marca 2017 00:46

Oferujemy zatrudnienie na magazynie spożywczym w Nijkerk dla osób bez znajomości języka holenderskiego. Ogłoszenie pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień za pomocą skanera.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce zatrudnienia: Nijkerk, Holandia
Stawka godzinowa: 12,38 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie z artykułami spożywczymi przy zbieraniu zamówień
  • praca wykonywana będzie za pomocą skanera ręcznego bądź systemu słuchawkowego

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • możliwość zatrudnienia na dłuższy czas w Holandii
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku bądź chęć do rozwoju
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • umowę o pracę na minimum rok
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • przejazd do Holandii
  • wsparcie polskojęzycznych rezydentów na miejscu
  • bardzo dobre warunki zamieszkania
  • ubezpieczenie pracownicze
  • internetowy profil pracownika
  • zapewniony pakiet na start, zawierający słowniczek, kartę startową z numerem holenderskim oraz pościel

Aplikacja:

Poprzez poniższą stronę.

ID ogłoszenia: 27258c590bf01b20