11,20 €/h brutto

Oferta pracy w Holandii na magazynie kosmetyków od zaraz z językiem angielskim, Heteren

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Heteren
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 30 września 2019 01:24

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na magazynie z kosmetykami w Heteren. Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii przy zbieraniu zamówień ze znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Stanowisko: Order picker na magazynie

Lokalizacja: Heteren, Holandia

Wynagrodzenie: 11,20 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na magazynie z kosmetykami na stanowisku order picker
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem z użyciem wózka EPT lub zwyczajnie ręcznie
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za pakowanie artykułów oraz zajmowanie się zwrotami

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie prawo jazdy
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • przykładanie się do obowiązków
  • terminowość

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii a także zorganizowanie przejazdów na miejscu rowerem lub autem firmowym
  • atrakcyjne zarobki zgodne z przepisami
  • odpowiednie wynagrodzenie za pracę w systemie zmianowym, dni wolne czy nadgodziny
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową – przynajmniej 3 miesiące – nie szukamy pracowników sezonowych
  • zakwaterowanie zorganizowane zgodnie z normą SNF

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu pod numerem:

  • +48 504 194 656

źródło: www.pracuj.pl/praca/order-picker-kosmetyki-heteren-holandia,oferta,7102400

ID ogłoszenia: 9185d8f8601df9b2