10,20

Oferta pracy w Holandii na magazynie od zaraz w Helmond z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Helmond/Tilburg
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 9 września 2019 03:21

Ze znajomością języka angielskiego na terenie Helmond od zaraz dostępna ciekawa oferta pracy w Holandii na magazynie przy kompletowaniu zamówień oraz ich pakowaniu / sortowaniu.

ORDER PICKER, magazynier

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– chęć do pracy
– mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
– stawka od 10,20€ brutto/h + dodatki zmianowe
– praca na 2/3 zmiany
– zakwaterowanie
– transport do pracy

Obowiązki:
– pakowanie i sortowanie zamówień
– skanowanie zamówień
– praca ze skanerem
– proste prace magazynowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na i.krakowiak@derksen-polska.pl lub kontakt telefoniczny: +48 513 028 724 oraz +48 575 100 025

ID ogłoszenia: 795d7219877e570

ilość wszystkich wyświetleń: 792, dzisiaj: 1