10.70€

Oferta pracy w Holandii na magazynie z oponami od zaraz w Etten-Leur

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Etten-Leur
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 29 listopada 2018 00:09

W rejonie Etten-Leur dla Polaków możliwa od zaraz ciekawa praca w Holandii na magazynie z oponami samochodowymi. Zatrudnienie z zakwaterowaniem i ubezpieczeniem.

Praca na magazynie opon
LOKALIZACJA: Etten-Leur, Holandia
ZADANIA – przyjmowanie towaru do magazynu

Stawka 10.70 euro/brutto + atrakcyjne bonusy
Soboty work 150%
Niedziele 200%
Powyżej 8h/dzień 125%
Pomiędzy godzinami:
05.00-07.00 125%
19.00-23.00 150%
23.00-05.00 200%

OFERUJEMY:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
– umowę na holenderskich warunkach

WYMAGANIA:
– uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane
– prawo jazdy
– dobra znajomość języka angielskiego

Cv proszę wysyłać na adres karolina@holandiajobs.pl (w tytule KWIK)
+48 506 493 659 (9-17)

ID ogłoszenia: 6235bfc305e9c5d4

ilość wszystkich wyświetleń: 740, dzisiaj: 1