8,80 euro brutto/h

Oferta pracy w Holandii na magazynie zbieranie zamówień Tilburg bez języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 4 stycznia 2016 03:28

Hurtownia akcesoriów dla zwierząt zatrudni pracownika do zbierania zamówień na magazynie. Oferta pracy w Holandii (Tilburg) bez znajomości języka holenderskiego – pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Orderpicker – pracownik magazynowy

Lokalizacja: Tilburg, Holandia

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • kompletowanie zamówień i przygotowywanie produktów do wysyłki
  • pomoc przy rozładunku dostaw
  • ręczne układanie paczek na taśmę
  • inne prace magazynowe zlecone przez managera

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dobra kondycja fizyczna
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia z wózkami EPT
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne dodatki
  • obowiązuje zmianowy system pracy oraz dodatki za pracę w godzinach nocnych od 19 do 6 to plus 25%
  • dla pracowników istnieje możliwość pracy w weekendy – sobota + 25%, niedziela +50%
  • nadgodziny są płatne 25% dodatkowo za każdą godzinę
  • firmowe zakwaterowanie
  • przejazdy do pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na poniższy adres kontaktowy:

  • a.franciszkow@pran.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-magazynuorderpicker-3089328.html

ID ogłoszenia: 1895688eddc90300