10,15/h

Oferta pracy w Holandii na produkcji batonów proteinowych od zaraz 2018 Leerdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 23 września 2018 21:15

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii na produkcji batonów proteinowych, przekąsek i produktów pieczonych. Oferta 2018 z Leerdam dla Polaków ze znajomością języka angielskiego lub holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejscowość: Leerdam, Holandia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 10,15 euro brutto na godzinę bez stawki wiekowej! Po 6 miesiącach stawka wzrośnie do 11,38 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca na produkcji różnego rodzaju batoników proteinowych, krakersów, bułki tartek, bułek, przekąsek itp.
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna głównie za pakowanie i kontrolę jakości ale w przyszłości istnieje możliwość na zmianę stanowiska

Oczekiwania:

  • dostępność na pół doku
  • otwartość, komunikatywność
  • przyjazne nastawienie
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • zdolność do pracy w grupie
  • zmotywowanie
  • chęć podjęcia pracy w Holandii na dłużej

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • raz na miesiąc wypłatę wynagrodzenia na konto pracownika
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 55 euro na tydzień plus ubezpieczenie w wysokości 23 euro na tydzień oraz przejazdy do pracy
  • pomoc przy formalnościach, również przy wyrobieniu numeru Sofi/BSN
  • zatrudnienie na dłużej
  • rozwój i samorealizację

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV na adres:

  • tomasz@pracanl.eu z dopiskiem w tytule: „PRODUKCJA BATONIKÓW PROTEINOWYCH”

Kontakt telefoniczny dostępny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 16, pod numerem: +48 517641512

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-od-zaraz-na-produkcji-batonow-proteinowych-w-leerdam/

ID ogłoszenia: 1115ba7655aa7f06

ilość wszystkich wyświetleń: 1727, dzisiaj: 1