do ustalenia

Oferta pracy w Holandii na produkcji ciastek bez znajomości języka Born

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Born
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 22 stycznia 2015 00:05

Producent ciastek szuka chętnych do pracy w Holandii przy pakowaniu spożywczym. Zatrudnienie w Born na linii produkcyjnej bez znajomości języka holenderskiego. Od kandydatów oczekujemy dyspozycyjności na pół roku.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Holandia, Born
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań zatrudnionego będą należały zadania przy taśmie i pakowanie produktów spożywczych takich jak ciastka i różnego rodzaju wypieki.

Wymagania:
- umiejętność szybkiego uczenia się
- dobra pamięć
- opowiedziane podchodzenie do zadań
- wyjazd na 6 miesięcy
- posiadanie doświadczenia na danym stanowisku jest konieczne
- zapał do pracy
- zaangażowanie, punktualność, obowiązkowość
- przestrzeganie zasad higieny osobistej
- referencje są mile widziane
- poświadczenie o niekaralności będzie atutem
- łatwość w obsłudze urządzeń produkcyjnych

Oferujemy:
- zatrudnienie na dłuższy okres
- podpisanie umowy na holenderskich zasadach
- dobre wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
- ubezpieczenie w cenie 18,90 euro za tydzień
- na miejscu pomoc flexmanagera
- miejsce do zamieszkania płatne dodatkowo 86 euro za 7 dni
- darmowe dojazdy do pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV w języku angielskim i dołączoną klauzulą o ochronie danych na maila: praca@hobij.pl z dopiskiem operator linii.

Źródło: http://www.praca4u.net/operator-linii-produkcyjnej-produkcja-ciastek-id264441.html

ID ogłoszenia: 86154c00eb5a41f9

5 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Holandii na produkcji ciastek bez znajomości języka Born”

  1. Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą gotowi do wyjazdu od zaraz na dłuższy okres , posiadamy nr.Sofi.Pracowaliśmy już na danym stanowisku w Holandii . Proszę o kontakt pod nr.510523160 lub 896240094

  2. Witamy jesteśmy zainteresowani z chłopakiem to nr 661049749

  3. andipau1000 na 23 stycznia 2015 @ 11:33

    Witam wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą , mamy doświadczenie w pracy na produkcji . Jesteśmy młodzi , energiczni i chętni do podjęcia pracy , możliwy wyjazd od zaraz
    numer kontaktowy 791813268
    adres e-mail pszostaq8@gmail.com

  4. Witam wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą i gotowe do wyjazdu od zaraz.Proszę o kontakt mój nr 791 886 087.Pozdrawiam

  5. krzysztof na 7 lutego 2015 @ 18:54

    witam jestem zaiteresowany mam 28 lat jestem obecnie w holandi potrzebuje pracy wcześniej pracowałej wtego typu pracach muj numer +31647092763