do uzgodnienia

Oferta pracy w Holandii na produkcji czekolady z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 9 czerwca 2016 04:05

Fabryka czekolady posiada wakat na stanowisko produkcyjne. Aktualna oferta pracy w Holandii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego przy pakowaniu czekolady.

Stanowisko: pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Holandia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za obsługiwanie maszyn produkcyjnych a także kontrolę jakości produktów przy taśmie produkcyjnej. Do zadań należeć będzie pakowanie gotowych czekolad czy wyrobów czekoladowych. Osoba zatrudniona będzie dbała o utrzymanie porządku na stanowisku u wykonywała inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP
  • praktyczna zdolność kierowania pojazdami i prawo jady
  • możliwość zatrudnienia przynajmniej na pół roku
  • motywacja
  • komunikatywność
  • odwaga

Oferujemy:

  • zatrudnienie na przejrzystych warunkach
  • wsparcie w organizacji przejazdu do Holandii
  • możliwość podjęcia dłuższej pracy, początkowo zatrudnienie na 6 miesięcy
  • zamieszkanie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pensję wypłacaną raz na tydzień

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia na poniżej podany adres kontaktowy:

  • lublin@abpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcyjny-w-fabryce-czekolady-id360060.html

ID ogłoszenia: 7505757d7afb83fd

ilość wszystkich wyświetleń: 457, dzisiaj: 1