do ustalenia

Oferta pracy w Holandii na produkcji kosmetyków bez języka Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Opublikowany: 1 października 2014 20:57

Producent kosmetyków z Roosendaal od zaraz szuka osób bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta dla Polaków przy pakowaniu bez doświadczenia. Zatrudnienie z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Holandia, Roosendaal
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: KOS/09/2014

Zadania:
Jest to paca przy taśmie polegająca na pakowaniu kosmetyków takich jak: pudry, podkłady, kremy itp. do opakowań. Zadania są również związane z kontrolowaniem jakości produktów i ich sortowaniem.

Wymagania:
– zręczność, szybkość
– dobre zdrowie, bez nałogów
– chęć do podjęcia zatrudnienia od zaraz
– język angielski w stopniu podstawowym
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie mile widziane

Oferujemy:
– dobre warunki mieszkaniowe
– opiekę ze strony pracowników agencji
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– zatrudnienie od zaraz
– pomoc w kwestiach formalnych
– wdrożenie w system firmy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do zgłaszania swojej kandydatury za pomocą maila: kristof@allinpersoneel.nl w tytule proszę umieścić: Numer referencyjny: KOS/09/2014

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/praca-holandia-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-roosendaal/

ID ogłoszenia: 340542c459b88e58

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Holandii na produkcji kosmetyków bez języka Roosendaal”

  1. Dzien dobry jestesmy para 34 i35 bardzo zainteresowani wasza oferta pracy mamy bardzo duze doswiatczenie na lini produkcyjnej zwiazana z tasma zostawiamy nasz num polski z wielkim uszanowaniem malgorzata 0048730584506 czekamy