do ustalenia

Oferta pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu bez języka Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Opublikowany: 8 września 2014 23:01

Poszukiwani kandydaci na stanowisko pakowacza bez znajomości języka urzędowego do pracy w Holandii. Oferta z miasta Tilburg na linii produkcyjnej przy pakowaniu kanapek. Pracodawca nie wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz
Lokalizacja: Holandia, Tilburg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy stanie przy linii produkcyjnej i układanie składników na kanapkach. Zatrudniony podczas tej czynności będzie kontrolować jakość produktów, a następnie gotowe wyroby pakować.

Wymagania:
– język angielski lub niemiecki w stopniu dobrym
– możliwość wyjazdu do Holandii na dłuższy okres
– przestrzeganie zasad BHP
– szybkość w wykonywaniu zadań i zarazem dokładność
– zdrowy kręgosłup

Oferujemy:
– zapewniamy transport z Polski do Holandii
– proponujemy dobre wynagrodzenie
– oferujemy miejsce noclegowe
– zatrudnienie na dłudzy okres czasu
– dobre warunki pracownicze
– pomoc administracyjną

Aplikacja:
Aplikację wysyłamy poprzez stronę: http://www.sbaeuro.pl/zarejestruj-sie

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22kga7/

ID ogłoszenia: 954540e0bcda1770

ilość wszystkich wyświetleń: 4465, dzisiaj: 1